İznik Seyir Butik
Ön Talep Formu

Seyir Butik Aile Oteli, İznik Gölü kenarında bulunan Antik İznik kentinin 4 tarihi ana kapısından birisi olan “Göl Kapı”nın bitişiğinde, İznik oteller bölgesinde konumlanmıştır.

1700 yıllık Tarihi Nicaea Kale surları ile çevrilmiş, zeytin ağaçlarının gölgesinde 1000 m2 genişliğinde saklı bir bahçe içerisinde bulunmaktadır. Göl kıyısına 50 metre mesafede, kentin merkezi sayılan Ayasofya Orhan Camii ‘ne yaklaşık 7 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Bir İznik konağından yenilenerek Ev Oteli tarzıyla dekorasyonu tamamlanan Seyir Butik, Nisan 2015’ten bu yana misafirlerini ağırlayan bir aile işletmesidir. Zemin katında bulunan Seyir Cafe& Restaurant da Türk ve Dünya Mutfağından lezzetli yemekler sunulmaktadır. Üstündeki 3 katta ise; konuklar için, toplam 9 adet değişik büyüklüklerde odası vardır.

Odalar

Yöresel özellikler taşıyan odalarda

  • Yeni nesil sessiz klima
  • Mini bar buzdolabı
  • Uydu yayınlı Led Tv,
  • Banyo-duş,
  • Saç kurutma makinası,
  • Isı ve duman erken uyarı sistemi,
  • Kablosuz internet,
  • Telefon bulunmaktadır.
Göl Manzaralı Çatı Aile Odası

1 adet çift kişilik 2 adet tek kişilik yatak bulunan odamız göl manzaralıdır.

600 TL
Çift Kişilik Geleneksel Oda

Bahçe ve tarihi sur manzaralı olan odalarımız yaklaşık 15 m2 genişliğinde olup hem birinci hem de üçüncü katta olmak üzere 2 adettir. İçerilerinde 1 adet çift kişilik yatak bulunmakta olup 1. Katta bulunan odamıza mevcut kapasiteye ilaveten bebek yatağı ilave edilebilmektedir.

350 TL
Geleneksel İki Tek Yataklı Oda

Büyük bir banyoya sahip olan odalarımız, yaklaşık 16 m2 genişliğinde olup hem birinci hem de ikinci katta olmak üzere 2 adettir. Binamızın arka cephesine bakmaktadır. İçerisinde 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup yataklar birleşebilmektedir.

325 TL
Balkonlu Geleneksel Çift Kişilik Oda

Geniş balkona sahip, İznik Gölü, Bahçe ve tarihi sur manzaralı olan odamız yaklaşık 17 m2 genişliğinde olup ikinci katta bulunmaktadır. İçerisinde 1 adet çift kişilik yatak bulunmakta olup, mevcut kapasiteye ilaveten bebek yatağı ilave edilebilmektedir.

400 TL

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

"Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Mali desteğinde hazırlanan bu yayının içeriği Ajansın ve/veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk yararlanıcı Seyir Defteri Danışmanlık Tur. Org.Tic.Ltd.Şti'ne aittir."

Hakkımızda

Exploreiznik.com İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan, doğa ve doğallık aşığı kişiler tarafından düşünülmüş...

BIZI TAKIP EDIN!

© 2024 Explore İznik
Web TasarımıWeb Tasarımı